İzleyiciler

8 Nisan 2013 Pazartesi

Ürün İncelemesi #120 PASTEL SPRING BLUSH ON 10 VE 15 NUMARA


Selamlar herkese,

Pastelin yeni çıkardığı allıklardan almayanı dövüyorlardı, ben de geçenlerde birini alırsam öbürünün hakkı kalır diyerekten Watsonsdan aldım gitti ikisini de. Fena mı ettim yoo çokta iyi ettim. Neden mi?


Bir kere ambalaj tasarımı çok iyi olmuş. "Kullanma da yanın yat" kıvamında yani :) Şu tatlılıklara bakar mısınız. Pastel'i tebrik ediyorum.


Görüldüğü gibi birisi turuncu tonlu, şeftali de diyebiliriz nasıl isterseniz :), diğeri ise çok tatlı bir pembe. Öncelikle belirmeliyim ki allıkların renk vermesi oldukça güzel o nedenle fırçanıza alırken dikkatli olmanızda yarar var.


Kalıcılıkları fena değil yaklaşık 4-5 saatte bir tazeliyorum ben.


İçerisinde hafif ışıltılar var ama kesinlikle abartılı durmuyor, çok doğal. Biraz tozutma durumları var, benim için sorun teşkil etmiyor. Kokusu rahatsız etmiyor kesinlikle, hafif pudramsı.
Fiyatı sanırım 9,90 dı. Umarım allığın renk seçeneklerini arttırır Pastel.


Siz bu allıklar için ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı merakla beklemekteyim.

Sevgiler, Saygılar...

12 yorum:

 1. Şahanelerr:) ben de pembesini hediye ettim ama sanırım bulursam pembesini yeniden alacağım kendim için, ayrıca çok sevdiğim bir arkadaşım da bana turuncusunu hediye etti, o yönden şanslıyım hihih:) bir de turuncusu kesinlikle nars taj mahale dupedur:)

  YanıtlaSil
 2. Bunlara bayıldım ben fenalık geçircektim :)Bloglarda büyük duruyor ama kızılaya çıkıp parfümerilerde baktığımda minicik tatlımı tatlı birşey olduğunu gördüm ogün alamadım ama bende en kısa zamanda alıp bloğuma koyacağım,minik olduğu için çabuk bitebilme özelliğinede sahip sanki(:
  Sende güle güle kullanıp güzel günlerde sür..
  Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler :) Evet minicik ve çok sevimliler :D

   Sil
 3. Herkes bu allıktan bahseder oldu bana da almak denemek farz oldu :-)

  YanıtlaSil
 4. Ben bayıldım pembe olanına:) Öteki bana çok hitap etmedi renk olarak ama pembesi çok tatlı geldi :) Yapısı da çok güzel, şu sıralar severek kullanıyorum ^_^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İkisine de bayıldım valla, başka allık kullanmadım aldığım günden beri desem yeridir.

   Sil
 5. Yanıtlar
  1. Yukarıda da belirttiğim gibi 9 küsürlük bir fiyatı var.

   Sil

İyi niyet ile yazılmış tüm yorumları yayınlamayı borç bilirim :)