İzleyiciler

3 Ekim 2013 Perşembe

Bitenler Çantası #13

Selam herkese,

Neler bitmiş, nelerden memnun kalmışız, neleri çöpe göndermişiz bir bakalım,


Öncelikle ıvır zıvırlar. Cala makyaj temizleme mendillerinden memnunum, bittikçe alıyorum. Sector marka saç ürünü, nereden geldiklerini hatırlamıyorum peş peşe kullandım ikisini de saça tutuş sağladılar ahım şahım değiller. Perlodent diş macunu, ucuz bir macun işte fena değil. Kağıt mendiller makyaj masamın vazgeçilmezleri.


Sensibio H2O sonuncusu bitti, bir süre almayı düşünmüyorum. Gliss şampuan, genel olarak memnunum zaten bu markanın şampuanlarından, kokusu da çok güzeldi. Gliss sıvı saç kremi, sıvı saç kremlerini seviyorum elim giderse tekrar alacağım. Parfüm, soldaki pembe şişe, lanet olsun aldığım güne vallahi eve sıkıp bitirdim, çok ağırdı kokusu :) Missha BB, çok memnundum, tekrardan almayı düşünüyorum ama bu sefer daha ufak boyuttaki çevirmeli kapak ambalajından almak istiyorum. Bu pompalı ambalajlar hiç kullanışlı değil. İlk 10 kullanımdan sonra zaten sıkarken gelmemeye başlıyor çünkü içerisinde hortumu yok yani ürünü pompaya doğru itmeniz gerekiyor içerisinde ürün azaldıkça bu zorlaşıyor. Parfüm evi parfüm, elimdeki parfümler bittiğinde alabilirim.


Bunlar da çöpe gidecek ürünler, sünger artık sizlere ömür yeterince kullandım zaten sık sık değiştirmeye gayret ediyorum süngerleri içim rahat etmiyor. Essence fondötenler, ikisinin rengi de uymuyor artık kullanamıyorum çekmecede yer kaplıyor, renk konusunda ciddi sıkıntı var ayrıca bu ürünlerde. NYC dry top coat, ba-yı-lı-yo-rum :) Tekrardan alınacak. Kuruma süresini kısaltıyor ve harika bir parlaklık veriyor ojenin rengine.


Dediğim gibi Missha ambalajdaki sorun böyle, bir kaba tüm ürünü sıkmaya çalıştım tam atacakken içime kurt düştü üstten keseyim dedim durum budur. İçi ürün dolu. Bir spatula yardımı ile almaya çalıştım ama yine de kaldı içerisinde yazık günah valla...


Hoşça kalın...

4 yorum:

 1. oooo ne kadar çok ürün bitirmişsin özendim yahu :) yenileri gelsin şimdi:) birde h2o yu neden almayı düşünmüyorsun

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. H2O yu bayılarak kullanıyorum ama o olunca elim hiçbir ürüne gitmiyor elimde de bir sürü makyaj çıkarıcı birikti bu sebeple yani :)

   Sil
 2. Neredeyse paketin yarısı duruyormuş! Keşke bu tip ürünler için daha uygun ambalaj seçseler. Gerçekten verilen paranın yarısı çöpe gidiyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen öyle kurtarabildiğimi kurtardım yine de.

   Sil

İyi niyet ile yazılmış tüm yorumları yayınlamayı borç bilirim :)