İzleyiciler

9 Mayıs 2014 Cuma

Yeni Ciciler #28

Selamlar herkese,

Anneler günü bir çoğumuz için aynı zamanda indirim habercisi demek :) Bakalım neler almışım bu indirimden;


İlk gratise gittim, ihtiyacım olan ve merak ettiğim ürünleri aldım. Oksijen maskelerini çok seviyorum kayısılı olandan da aldım bu sefer. The Balm maskarayı kullanıyorum zaten ,bitmek üzereydi yedekledim. The Balm pigment, rengi şahane bence, arkadaşıma da aldırdım. Kapatıcı ihtiyacım vardı Wet n Wild markasından aldım, siftahı yapmış oldum, hoş geldin Wet n Wild :) The Balm'ın yeni çıkan allık paletinden de son kalanı ben aldım, şans :) Lee Stafford markasından da kuru şampuan ve köpük aldım. Köpük umarım güzel çıkar, yapıştırmadan hacim verme özelliği varmış, bakalım göreceğiz, kuru şampuanını zaten çok seviyorum. Aussie markasını da merak ediyordum, saç kreminden yana kullandım tercihimi. Bu arada Gratis indirim zamanlarında bence personel yeterliliği bakımından sınıfta kalıyor. Kasada indirimlerimiz yapılmadı itiraz ettik vs. Yarım saat kasada bekledik, hoş olmadı. O hengamede fişi sanırım kaybettim çok uğraştırdılar bizi çünkü.


Sonrasında Rossmann mağazasına uğradım. İndirim yoktu.(Düzeltme; İndirim diğer mağazalardan 1 gün sonra burada da başladı ama ben maalesef indirimden yararlanamadan gerçek fiyatlardan satın aldım hepsini, kötü şans) Ama acil almam gereken ihtiyaçlarım vardı. Yüz kremi ve göz kremi. Alterra markası vegan bir marka olması sebebi ile hem gece hem de gündüz nemlendiricisini aldım. Yanına bir de serinin göz kremini ekledim, göz kremim de bitmek üzere çünkü. Duşta kullanmak üzere bir de yüz yıkama jeli aldım. Gratisteki Essence de kaş kalemi yoktu, Rossmann da buldum. Diş macunu genel ihtiyaç.Kremler ve göz kremi 19,95 şer tl. Yüz yıkama jeli 11,95 tl. Kaş kalemi 5,50 tl. Diş macunu 9,99 tl.


Sonraki durak Watsonsdı. Genel olarak buradan da ihtiyaç ürünleri alındı. 1 yıllık ponza taşı ihtiyacı giderildi çünkü 3 al 2 öde vardı :) Tanesi 3,99 tl. Kulak çubuğu 3,50 tl. Kutu kuru mendiller 7,50 tl. 3 lü ıslak mendiller 4,25 tl.  Paket kuru mendiller, 3,25 tl. Alix Avien markasından fondöten almak istiyordum %50 indirimi fırsat bilip aldım, 15 tl. Ayrıca bir de merak ettiğim maskarasını aldım, 9,45 tl. Garnier bb krem hep kullanıyorum zaten, 13,74 tl. 

Benim indirimden aldıklarım bunlardı. Siz neler aldınız? Anneler günü indirimi Gratis ve Watsons da 11 Mayıs Pazar gününe kadar devam ediyor.

Sevgiler, hoşça kalın...

3 yorum:

  1. oksijen maskesi şeftali olanı bende kullandım ve çok beğendim. kokusu ve cildime verdiği yumuşaklık çok hoşuma gitti, güle güle kullancanım..

    YanıtlaSil
  2. Güle güle kullan canım hepsini =) Son kalan allık paletini de başka mağaza da ben aldım şansımız varmış cidden :)

    YanıtlaSil

İyi niyet ile yazılmış tüm yorumları yayınlamayı borç bilirim :)